Hakkımızda | İletişim | Anasayfa

 

 

Plustek Sağlık Sektörü Tarama Çözümleri

Hastane veya klinik personelleri, kimlik belgeleri, sigorta formları, tahlil istekleri, sevk yazıları ve benzeri çeşitli hasta evraklarını kayıt altına alınma işlemi için uzun süre harcamaktadırlar. Kimlik ve benzeri belgelerin fotokopilerini çekme, el ile defter veya bilgisayar ortamına bilgi girme işlemi uzun süre almakta ve de uzun işlem sıralarına da neden olmaktadır.

Sağlık hizmeti verilen ortamlarda kağıt ile ilgili işlerin dijital ortama aktarılması için uygun tarama ve görüntüleme sistemleri kullanılarak hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Sağlık kuruluşlarının hasta kayıt, muhasebe ve hasta yatış gibi birçok bölümünde Plustek'in taşınabilir mobil kart ve doküman tarayıcıları doğru, hızlı ve kaliteli işlem çözümleri sunmaktadır.

Masa üstünde yer kaplamayan ufak boyutlu mobil tarayıcılardan otomatik belge beslemeli profesyonel tarayıcılara kadar Plustek markası sağlık sektörünün birçok alanında evrak dijitalleştirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Plustek tarayıcılar endüstri standardı TWAIN sürücüsü ile beraber gelmektedir ve bu sayede birçok sağlık yazılım ile uyumlu olup entegre çalışabilmektedir.

Tarayıcı donanım tasarımı ve sürücü yazılımları geliştirme konusunda yirmi yıllık deneyimi ile global anlamda lider olan Plustek, yüksek verim, işlevsellik, esneklik, güvenilirlik ve rekabetçi fiyatlandırma artı değerleri ile kaliteli tarama çözümleri üretmektedir.

Kayıt sürenizi kısaltmak, veri girişinizi otomatikleştirmek, veri doğruluğunuzu arttırmak, talep işlemlerini hızlandırmak ve uyumluluk gereksinimlerini (HIPAA, sarbanes-Oxley, vd.) karşılamak ister misiniz? Sevk, hasta kaydı veya muayenehane süreçleri söz konusu olduğunda, Plustek tarayıcılar kağıdı dijital belgeye dönüştürüp saklayarak işleri kolaylaştırır ve hızlandırır. Plustek sağlık sektörü çözümü tarayıcılar, optimal değer ve performans sunar.

Plustek tarayıcı cihazları ile, ehliyetler, kurumsal kimlik kartları, kredi kartları, kartvizitler, HIPAA formları, hasta belgeleri, ödeme çekleri, makbuzlar, reçeteler, talep belgeleri ve faturalar saniyeler içinde bilgisayar ortamında kullanışlı verilere ve görüntülere dönüştürülebilir.

Plustek sağlık sektörü serisi tarayıcılar, küçük boyutludur ve çok fonksiyonludur. Kısıtlı boş alana sahip danışma veya işlem masalarında rahatça kullanılabilir. Mevcut iş ortamına kolayca sığdığı için, çalışanların iş verimini arttırmaktadır.

Önerilen Plustek Tarayıcı Modelleri
Plustek SecureScan X50 Kimlik, Sürücü Belgesi, Pasaport ve Kart Tarayıcı
Plustek SecureScan X150 Kimlik, Sürücü Belgesi, Pasaport ve Kart Tarayıcı (Infrared, UV)
Plustek MobileOffice D600Plus A6 Boyut, Çift yönlü Kimlik - Kart tarayıcı
Plustek MobileOffice S410 A4 Boyut, Belge, Kimlik - Kart tarayıcı
Plustek SmartOffice PS3060U A4 Boyut, 30ppm Otomatik Belge Beslemeli, Kart ve Doküman Tarayıcı
Plustek SmartOffice PS4080U A4 Boyut, 40ppm Otomatik Belge Beslemeli, Kart ve Doküman Tarayıcı
Plustek SmartOffice PS456U A4 Boyut, 80ppm Otomatik Belge Beslemeli, Kart ve Doküman Tarayıcı